logo
dollar
euro

Табачник став на бік дітей з Червоного Шляху і "просигналив" в обласну прокуратуру, що полтавська влада порушує права на освіту

22:31 15.12.2019 eye 430
Табачник став на бік дітей з Червоного Шляху і "просигналив" в обласну прокуратуру, що полтавська влада порушує права на освіту

17 вересня 2013 року батьки та учні закритої початкової школі – філії ЗОШ № 12 селища Червоний Шлях, що знаходиться в межах Полтави, нарешті зустрілися з міським головою Олександром Мамаєм, керівництвом міського та обласного управлінь освіти, щоб обговорити відновлення роботи навчального закладую. Про це повідомила прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода".

На жаль, конструктивного діалогу не відбулося. Міський очільник категорично відмовився спілкуватися з батьками у присутності помічників нардепів-"свободівцев". Лише через деякий час зустріч bз батьками таки відбулась. За їх словами, Олександр Мамай чітко заявив, що принципово не підписуватиме жоднjї соціальної угоди про ремонт шкільного приміщення з нардепом Юрієм Бубликом. Школи у мікрорайоні Червоний Шлях теж не буде. Мамай пообіцяв, що відремонтує дорогу-серпантин до листопада цього року, якщо батьки перестануть відстоювати школу. Надати таку обіцянку письмово міський голова відмовився.

Тим часом, Міністр освіти і науки Дмитро Табачник підтримав необхідність існування школи в мікрорайоні Червоний Шлях. Про це сьогодні повідомила прес-служба МОН. За дорученням Міністра 13 вересня у Полтаві працювала комісія Державної інспекції навчальних закладів України. "Враховуючи результати перевірки і зустрічі працівників Міносвіти та Державної інспекції навчальних закладів із батьками, Міністр Дмитро Табачник звернувся з відповідними листами до Голови Полтавської обласної державної адміністрації та прокурора Полтавської області щодо притягнення до відповідальності посадових осіб, з вини яких були допущені порушення вимог законодавства і прав дітей на здобуття освіти.

Міністр також звернувся до Голови Полтавської облдержадміністрації з проханням розглянути можливість відновлення роботи цього навчального закладу або створення нової школи в селищі Червоний Шлях, що є необхідним у зв’язку із збільшенням у мікрорайоні кількості дітей дошкільного та шкільного віку. Дмитро Табачник ще раз закликав місцеві органи влади вивчати реальний стан справ, прислуховуватися до думки батьківської громадськості і – найголовніше – дбати про права дітей на якісну освіту", – йдеться у повідомленні.


Наверхнаверх