logo
dollar
euro

У День рятівника рятувальникам Полтавщини роботи додають "подарунки" з минулого

10:13 17.09.2013 eye 357
У День рятівника рятувальникам Полтавщини роботи додають "подарунки" з минулого

Цього року вже вп’яте 17 вересня в Україні відзначається День рятівника.

Професійне свято об’єднує пожежних, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб. Та в цей день, як і в усі інші, рятувальникам відпочивати не виходить.

Учора у Крюківському районі Кременчука та селі Ройове Кременчуцького району були знайдені небезпечні "подарунки" з минулого – снаряди часів Великої Вітчизняної війни. У Кременчуці на своїй садибі господар, пораючись біля землі, знайшов протитанковий снаряд калібру 35 мм. А в Ройовому, за таких же обставин, чоловік наштовхнувся на 2 артилерійські снаряди калібру 45 мм.

Тож, сьогодні відповідальна робота випала піротехнікам АРЗ СП Управління ДСНС України у Полтавській області. Вони вилучатимуть та знищуватимуть знайдені боєприпаси. З початку року на території області зареєстровано 40 випадків виявлення боєприпасів. Знищені 3 авіабомби, 514 артснарядів, 206 мінометних мін, 2 реактивні міни, 1 інженерну міну, 29 ручних гранати, 3 гвинтівочні гранати, 21 підривник, 23 запали до гранат, 1608 штук набоїв та 22,5 кг вибухової речовини часів Великої Вітчизняної війни.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх