logo
dollar
euro

Сьогодні школярики з Червоного Шляху з батьками мітингували під стінами Верховної Ради, Кабміну та Адміністрації Президента

14:47 16.09.2013 eye 429
Сьогодні школярики з Червоного Шляху з батьками мітингували під стінами Верховної Ради, Кабміну та Адміністрації Президента

Ініціював акцію батьківський комітет початкової школи – філії ЗОШ № 12, яка ще минулого навчального  року працювала для дітей громади Червоному Шляху в Полтаві.

А сьогодні заклад закритий і міська влада не хоче навіть слухати доводи громади на користь відновлення в його стінах повноцінного навчального процесу. Послідовно підтримує боротьбу громади за свою школу тільки Всеукраїнського об’єднання "Свобода".  Сьогодні під стінами Кабміну, Верховної Ради та Адміністрації Президента України в лавах червоношляхських  мітингувальників були народні депутати-свободівці Юрій Бублик та Олег Сиротюк.

мітинг
Біля комітету ВРУ, де саме відбувалось засідання Погоджувальна рада парламентських фракцій, полтавська делегація зустрілися із представниками спеціальної інспекційної комісії, що перевірла законність закриття початкової школи Червоного Шляху. Ті повідомили, що звіт комісії перебуває на стадії доопрацювання і сьогодні буде направлений в Міністерства освіти та науки. Нардепи мають намір ознайомитись із висновками комісії, зустрітися з її представниками та Міністром освіти і, в телефонному режимі  вести перемовини із Полтавським обласним та міським управлінням освіти.

"Якщо намічені зустрічі сьогодні не відбудуться, ми, разом із батьками та дітьми, лишимось тут до переможного кінця", – зазначає Юрій Бублик.

Батьківський комітет також підготував звернення до Прем’єр-міністра, Міністра освіти,  голови Верховної Ради  та  Президента України, яке має намір передати адресатам.


Наверхнаверх