logo
dollar
euro

Кременчуцькі комунальники, як і полтавські, хочуть брати більше грошей і за ненадані послуги

8:08 13.09.2013 eye 287
Кременчуцькі комунальники, як і полтавські, хочуть брати більше грошей і за ненадані послуги

"Приструнити" їх взялася адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Оштрафували кременчуцький ТОВ "ЖЕП "Перспектива" на 20 тис. грн. за зловживання монопольним становищем. Також антимонопольники зобов’язали "ЖЕП "Перспектива" в місячний термін припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції, а саме –  розрахувати тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій у відповідності до вимог чинного законодавства та у економічно обґрунтованому розмірі й подати їх на затвердження до органу місцевого самоврядування.

Завинив кременчуцький монополіст ТОВ "ЖЕП "Перспектива" зокрема тим, що кількість працюючих на нього двірників є меншою за потребу. Вони ніяк не можуть забезпечити прибирання прибудинкових територій у тому обсязі, як це декларується ЖЕПом. З порушенням і без економічного обґрунтування розрахували кременчуцькі комунальники і тарифи на обслуговування ліфтів.

Не знайшов підтвердження факт, що ЖЕП проводило дератизацію, дезінсекцію та обслуговування димовентиляційних каналів житлових будинків, якими повинно опікуватись.  Крім того ЖЕП розраховано складову тарифу "технічне обслуговування систем тепло-, водопостачання, водовідведення" по всім інженерним системам загалом, що є порушенням вимог вищевказаного Порядку формування тарифів. Отже, мешканці  фактично змушені платити за недодані або й узагалі ненадані послуги.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх