logo
dollar
euro

Напиши листа міліціонеру

11:13 12.09.2013 eye 1114
Напиши листа міліціонеру

Останнім часом діяльність правоохоронних органів помітно активізувалась на ниві покращення іміджу. От і акція "Напиши листа міліціонеру" має саме таке підґрунтя.   

Вона розрахована на участь учнів 3-5 класів. Школярам пропонується до 1 грудня цього року написати листа правоохоронцям, в якому поділитися своїми думками щодо міліцейської професії, висловити свої побажання її представникам щодо роботи з дітьми тощо.

Об’єм листа не повинен перевищувати однієї сторінки, наприкінці обов’язково необхідно вказати короткі відомості про себе: прізвище, ім'я, вік, клас та повне найменування навчального закладу. Роботи слід вкидати не куди-небудь а, в спеціальні скриньки, які будуть в кожному класі. Кращі роботи надрукують на відомчому сайті та у друкованому виданні МВС – "Іменем Закону". Дітей, чиї роботи будуть визнані найцікавішими, запросять до МВС для нагородження з нагоди 22-річниці святкування Дня української міліції - 20 грудня цього року.

У нашому місті про цю акцію першими дізнались учні 5-тих класів Полтавської ЗОШ №5, яким розповів про неї оперуповноважений відділу кримінальної міліції у справах дітей Полтавського міського управління Артем Шарай, повідомляє ВЗГ УМВС України.


Наверхнаверх