logo
dollar
euro

Куди звертатися за призначенням житлових субсидій та які документи необхідно надати?

9:14 12.09.2013 eye 1232
Куди звертатися за призначенням житлових субсидій та які документи необхідно надати?

За призначенням субсидії на оплату житлово-комунальних послуг необхідно звертатися до управлінь праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації (у сільській місцевості – до уповноваженого сільської ради). Заява та декларація про доходи і майновий стан сім’ї може бути направлена на адресу управління праці та соціального захисту населення поштою. До заяви та декларації подаються довідки про доходи. Довідки про розмір пенсій та державних соціальних допомог подавати не потрібно.

Громадяни, які не мають можливості самостійно звернутися за призначенням житлової субсидії, можуть для прийому документів безпосередньо за місцем проживання повідомити про це телефоном управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації (у сільській місцевості – уповноваженого сільської ради).

Звертаємо увагу, що субсидія надається за місцем реєстрації особі, яка є власником житлового приміщення, та на яку відкрито особовий рахунок по сплаті за житлово-комунальні послуги, з урахуванням всіх зареєстрованих у даному житловому приміщенні осіб, яким нараховується  плата за житлово-комунальні послуги.

Врегульовано питання щодо призначення субсидій сім’ям, в яких члени родини відсутні тривалий час (працюють або навчаються в іншому регіоні, перебувають на лікуванні чи в місцях позбавлення волі).

Відтепер кількість осіб, виходячи з якої призначається субсидія за наявності засобів обліку комунальних послуг, визначається з урахуванням підтверджуючих документів про тимчасову відсутність зареєстрованих осіб, в окремих випадках - на підставі обстеження  матеріально-побутових умов проживання.

При виникненні будь-яких питань щодо надання житлових субсидій детальну та вичерпну інформацію можна отримати за телефоном обласної безкоштовної "гарячої лінії" 0-800-500-620.

До теми: Що таке "житлова субсидія", як вона розраховується, які "бонуси" можна отримати і на який термін призначається


Наверхнаверх