logo
dollar
euro

У Полтаві знову буде мегамаршно?

5:58 12.09.2013 eye 1128
У Полтаві знову буде мегамаршно?

НМО "Magnum Opus" та "ЗЛАМ стереотипів" запрошують полтавців долучитися до "ІІ-ого Мегамаршу у вишиванках".

Це станеться 14 вересня 2013 року і одночасно у багатьох містах України та за її межами. Цього року Мегамарш стартує у таких містах, як Київ, Одеса, Івано-Франківськ, Бердичів, та інших. Це гідний початок осені для українців.

Організатори ставлять за мету популяризацію національного одягу, традицій та звичаїв, культури, зокрема пісень, і взагалі всього українського.

Кожен може стати учасником, прийшовши у вишиванці до місця збору. Захід складатиметься з двох частин: спочатку колона з учасниками пройде маршрут Мегамаршу (Монумент Слави – Біла Альтанка – площа перед театром Гоголя), а потім координатори (учасниця "MagnumOpus" Каріна Тютюнник і голова "ЗЛАМу стереотипів" Олександр Коба) проведуть конкурси і нагородять переможців подарунками.

У-Полтаві-знову-буде-мегамаршно2
Дорогою мегамаршівці співатимуть українських пісень (тексти можна знайти тут - http://vk.com/2megamarsh_pl, а також отримати безпосередньо перед стартом від координаторів).

Збір учасників мегамаршу відбудеться біля Монументу Слави о 12:00. Початок маршу запланований на 13:00.

Варто наголосити, що "Мегамарш у вишиванках" ― це подія, що лежить цілком поза політикою. Отож учасниками можуть стати люди з відмінними поглядами та переконаннями, представники різних областей України, прихильники різних партій та учасники громадських організацій. Адже на марші вони усі ― просто українці, закохані в свою державу та традиції народу. На Мегамарші заборонена будь-яка символіка, крім державної.

У-Полтаві-знову-буде-мегамаршно3
Генеральний партнер: "Львівська кав’ярня".

Офіційні партнери: РЦ "Турбіна", "ОЧЕНЬ студія", ресторан "Рів’єра", кафе "Блюз", "Оперативная фотопечать".

Що? ІІ-ий Мегамарш у вишиванках

Де? Монумент Слави в Корпусному парку

Коли? Збір: 14 вересня о 12:00. Початок маршу о 13:00

Буде мегамаршно!

У-Полтаві-знову-буде-мегамаршно4


Наверхнаверх