logo
dollar
euro

Світовий банк контролює, як витрачаються його гроші на дороги Полтавщини

5:31 12.09.2013 eye 348
Світовий банк контролює, як витрачаються його гроші на дороги Полтавщини

Світовий банк інвестував кошти у реконструкцію автодороги Київ – Харків –Довжанський на ділянці Лубни – Полтава.

Представники інвестора завітали на Полтавщину, щоб перевірити хід робіт із впровадження поточних проектів поліпшення автошляхів та безпеки руху. Фахівців Світового банку цікавили не тільки хід ремонтних робіт, а й ефективність управління дорогами, децентралізація управлінських функцій в процесі реформування галузі.

11 вересня вони зустрілися із директором Департаменту транспорту та інфраструктури облдержадміністрації Віктором Шадчнєвим. Посадовець побідкався на щорічне недофінансування ремонтних робіт та збільшення транспортних навантажень на покриття. Зазначив, що знос мережі автомобільних доріг загального користування області вже перевищує 70-80%. У таких умовах зберегти б те, що ще залишилось. Покращення очікують від реформи системи державного управління автодорогами. Після її втілення  у сфері управління облдержадміністрації буде 6562,4 км – 74% доріг загального користування області.

Представники Світового банку запропонували консультативну та методичну допомогу під час здійснення реформ та зазначили, що можливим є залучення кредитів під державні гарантії для окремої області під проекти утримання мережі доріг.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх