logo
dollar
euro

Майже 400 літрів фальсифікованого алкоголю не потрапило в торговельну мережу

13:03 11.09.2013 eye 417
Майже 400 літрів фальсифікованого алкоголю не потрапило в торговельну мережу

Мешканець одного із сіл Полтавщини налагодив масштабне нелегальне виробництво алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Використовував  орендовані земельні ділянки та приміщення на території Глобинського, Кременчуцького районів та Кременчука. Вироблений фальсифікат збував за готівку. У рамках оперативно-слідчих заходів працівники Головного управління Міндоходів Полтавщини здійснили оперативну закупівлю незаконно виготовлених лікеро-горілчаних виробів. Еспертиза показала, що їх вживання несе загрозу здоров'ю людей.

Перервали злочинну схему працівники оперативного управління ГУ Міндоходів. Під час обшуків у фальсифікатора вилучено близько 400 літрів лікеро-горілчаних напоїв, розлитих  у пластикову тару й в скляні пляшки об’ємом 0,5 літрів. Виготовлявся алкоголь найпримітивнішим способом: спирт просто змішували з водою. Крім того, вилучили  сировину та обладнання для виготовлення алкогольних напоїв та понад 3 тисячі пачок цигарок. Орієнтовна вартість  вилученого становить близько 50 тисяч гривень.

Відомості про вчинення кримінального правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, слідчим управлінням фінансових розслідувань за даним фактом розпочато досудове розслідування, повідомляє ГУ Міндоходів у Полтавській області.


Наверхнаверх