logo
dollar
euro

Уряд виплачуватиме субсидії покупцям вітчизняних автівок

6:45 11.09.2013 eye 409
Уряд виплачуватиме субсидії покупцям вітчизняних автівок

Уряд має намір підготувати найближчим часом документи, згідно з якими при передачі старого автомобіля на утилізацію громадяни зможуть отримати компенсацію в розмірі близько 12 тисяч гривень на придбання нового авто українського виробництва. Про це заявив віце-прем'єр-міністр Юрій Бойко, повідомляє Інформаційно-аналітичний бюлетень КМУ.

"Ми підемо тим самим шляхом, яким пішли Америка й Росія, - будемо субсидіювати. Найближчим часом будуть підготовлені відповідні документи. Якщо людина здає старий автомобіль, вона отримує довідку й може викупити дешевше автомобіль вітчизняного виробництва. Це близько 12 тисяч гривень у середньому, приблизно сьома частина вартості нового автомобіля", - сказав Бойко.

Урядові аналітики, зокрема, нагадують, що заходи щодо підтримки українського автомобілебудування, крім захисту внутрішнього ринку, допоможуть також зберегти приблизно 70 тис. робочих місць у галузі, зазначає видання. Ці виробництва перебувають у різних регіонах і є бюджетоутворюючими.

Вони, зокрема, суттєво впливають на зайнятість населення в Закарпатській, Черкаській, Полтавській і Запорізькій областях, говорять в Уряді. Тому підтримка їх діяльності сприятиме розвитку соціальної сфери й підвищенню податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів.


Наверхнаверх