logo
dollar
euro

Зміни, які спростили надання субсидій

13:28 10.09.2013 eye 416
Зміни, які спростили надання субсидій

Протягом 2010-2013 років Урядом прийняті законодавчі зміни, якими спрощено порядок надання населенню житлових субсидій:

знижено обов’язковий відсоток платежу за житлово-комунальні послуги з 20 та 15 відсотків до 15 та 10 відсотків для різних категорій населення;

спрощено перелік документів, необхідних для призначення субсидії;

при визначенні права на призначення субсидії не враховуються транспортні засоби вітчизняного виробництва з терміном експлуатації більш як 10 років та 15 років для інших транспортних засобів з дати випуску;

право на призначення субсидій набули сім’ї, які мали нереструктуризовану заборгованість  з оплати за житлово-комунальні послуги.

Отже, заборгованість з оплати за житлово-комунальні послуги не є перешкодою для отримання субсидії. Однак громадянин, який отримує субсидію зобов’язаний щомісячно сплачувати обов’язкову частку платежу. У разі несплати громадянином відповідної частки житлово-комунальних  послуг  надання  субсидії  для  відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг припиняється.  Громадянин набуває право на її призначення на наступний період після подання документів, що підтверджують погашення заборгованості, яка виникла за  період отримання субсидії.

При виникненні будь-яких питань щодо надання житлових субсидій детальну та вичерпну інформацію можна отримати за телефоном обласної безкоштовної "гарячої лінії" 0-800-500-620.


Наверхнаверх