logo
dollar
euro

У двох ПТУ та одному ліцеї Полтавщини господарювали з порушеннями

8:55 10.09.2013 eye 596
У двох ПТУ та одному ліцеї Полтавщини господарювали з порушеннями

Це виявили фахівці Державної фінансової інспекції в Полтавській області під час ревізій.

У Полтавському професійно-технічному училищі № 23, перевіряючи фінансову діяльність у період із 01.06.2011р. по 01.07.2013р. виявили втрату 353,6 тис. грн. бюджетних коштів. Тут, зокрема, покривали витрати орендарів за рахунок бюджетних коштів, завищували витрати на оплату праці тощо. 33 працівника притягнуті до адміністративної відповідальності та на рахунку навчального закладу зупиненні операції з бюджетними коштами.

У Миргородському професійно-технічному училищі № 44 фінансові порушення призвели до недоотримання фінансових ресурсів Полтавським обласним бюджетом та самим закладом на суму 86,7 тис. грн. Фінансово-господарська діяльність перевірялась за період з 01.05.2011р. по 01.07.2013р. Також тут виявлено проведення операцій з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрати 84,7 тис. грн. Знову ж таки, в цьому профтехучилищі завищували витрати на оплату праці, покривали за рахунок бюджетних коштів витрати сторонніх фізичних осіб тощо. 6 працівників училища притягнуті до адміністративної відповідальності і також зупиненні операції з бюджетними коштами.

Під час ревізії Зіньківського професійного аграрного ліцею фінансових порушень  нарахували на суму понад 240 тис. грн., перевіряючи  діяльності навчального закладу з 01.10.2011р. по 01.08.2013р. Зокрема, виявлені списання бюджетних коштів на комунальні послуги, яких навчальний заклад не отримував. Тут за рахунок бюджетних коштів покривали витрати сторонніх фізичних осіб, завищували витрати на оплату праці тощо. На 14 посадових осіб складені протоколи про адміністративне правопорушення та застосована фінансова санкція – зупинені на рахунку ліцею операцій з бюджетними коштами.

У всіх навчальних закладах, що перевірялись, виявлені порушення  частково усунуті. Про результати ревізії Полтавського профтехучилищі № 23 фінінспектори поінформували прокуратуру міста  та департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації. Результати ревізії Зіньковського ліцею розгляне, окрім департаменту освіти облдержадміністрації, прокуратура району.


Наверхнаверх