logo
dollar
euro

Мінрегіон перевіряє обґрунтованість комунальних тарифів та хоче, щоб споживачі не платили за ненадані послуги

6:44 10.09.2013 eye 464
Мінрегіон перевіряє обґрунтованість комунальних тарифів та хоче, щоб споживачі не платили за ненадані послуги

11 вересня робочі групи мають завершити перевірку економічної обґрунтованості тарифів в регіонах і подати результати Мінрегіону.

Таке доручення минулого тижня надав т.в.о. Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Григорій Семчук під час селекторної наради з регіонами. Він тоді зазначив, що необґрунтовані тарифи мають бути скасованими. І звернув увагу на те, що тепер прийняття органами місцевого самоврядування рішення про перегляд тарифів є можливим лише за наявності відповідного висновку Держцінінспекції.

Мінрегіон також розробив та подав Міністерству юстиції для проведення правової експертизи проект постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку проведення перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі їх ненадання або надання не в повному обсязі". В міністерстві вважають, що ухвалення цього документу дозволить забезпечити відповідність оплати житлово-комунальних послуг їх реально наданій кількості та якості. І забезпечить права споживачів на перерахунок розміру плати у разі їх ненадання або надання не в повному обсязі.


Наверхнаверх