logo
dollar
euro

Команда школи №1 Кременчука стала переможцем Всеукраїнських фінальних змагань з футболу "Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola"

19:47 09.09.2013 eye 351

На стадіоні столичного навчально-тренувального комплексу імені Віктора Банникова відбулися Всеукраїнські фінальні змагання з футболу "Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola"- 2012-2013. За нагороди змагалися переможці зональних турнірів - юні футболісти 2000 року народження. Всього на шкільні старти турніру вийшли понад 45 000 футбольних команд, а це 600 000 школярів з усіх куточків України.

Через відбірні змагання до фіналу потрапили 8 команд, у тому числі й команда кременчуцької загальноосвітньої школи №1. Із переконливим рахунком 3:0 у фіналі кременчужани  перемогли команду  зош №6 з міста Іллічівськ. "Бронзу"здобула команда ЗОШ №9 з міста Коростеня.

Усі учасники фіналу отримали подарунки від організаторів турніру. Тренерам команд фіналістів та керівникам навчальних закладів були вручені Почесні грамоти Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Нагороджували переможців перший віце-президент Федерації футболу України Анатолій Попов, перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко, заслужений майстер спорту, президент Всеукраїнського клубу "Шкіряний м’яч"Андрій Біба, заступник голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Віктор Павленко та партнери турніру.

Дитячий турнір із футболу на призи клубу "Шкіряний м’яч», започаткований ще у 70-х роках минулого століття, був відроджений у 1998 році Асоціацією аматорського футболу, яку очолює відомий український меценат Федір Шпиг. Свою спортивну кар’єру саме з цього турніру розпочало кілька відомих українських футболістів. Серед них – Андрій Шевченко, Сергій Ребров, Євген Коноплянка.