logo
dollar
euro

У Полтаві оголошено набір до школи "Лідер майбутнього"

14:36 09.09.2013 eye 827
У Полтаві оголошено набір до школи "Лідер майбутнього"

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з органами студентського самоврядування ПНПУ імені В.Г.Короленка, ПУЕТ, ПНТУ імені Юрія Кондратюка та УМСА на виконання міської комплексної програми "Молодь Полтави" на 2012-2015 роки оголошують п’ятий набір на навчання в молодіжному проекті "Школа місцевого та студентського самоврядування "Лідер майбутнього".

Цей проект – комплекс заходів, які направлені на залучення молоді до активної участі в культурному, громадському та духовному житті міста, ознайомлення її з діяльністю органів виконавчої влади, місцевого, студентського самоврядування, виховання лідерських якостей, розвиток організаторських здібностей.

Слухачами Школи можуть бути молоді люди віком від 16 до 25 років, які мають вищу освіту або навчаються у вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації та 10-11 класах ЗНЗ міста Полтави.

Навчання у Школі безкоштовне, проходитиме протягом жовтня 2013 -травня 2014 рр. Відбір слухачів проводиться на конкурсній основі за результатами аналізу відповідей анкети.

Анкету необхідно заповнити до 25 вересня 2013 року та передати до управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому (вул. Жовтнева, 36, каб. 119) або надіслати на електронну пошту: [email protected] (та копію на [email protected])

За довідками звертатись за телефоном: 2-57-29


Наверхнаверх