logo
dollar
euro

Розпочався новий сезон GMC Junior 2013

12:59 09.09.2013 eye 489
Розпочався новий сезон GMC Junior 2013

Стартував шостий сезон Всеукраїнського студентського чемпіонату зі стратегічного менеджменту GMC Junior 2013

За 5 років існування в Україні чемпіонат залучив більше 40 000 студентів з усіх куточків України та підготував до реалій бізнесу ціле покоління молодих талановитих менеджерів. Двічі в історії змагання перше місце у Міжнародному фіналі займали українські студенти!

З 1 вересня відкрита реєстрація учасників шостого сезону Всеукраїнського студентського чемпіонату зі стратегічного менеджменту GMC Junior. Кожен студент 3-5 курсів ВНЗ України може безкоштовно зареєструватися та взяти участь у Чемпіонаті. Створи свою команду, яка в рамках GMC Junior стане радою директорів великої компанії!

Завдання команди: вивчити історію розвитку компанії (кейси змагання), проаналізувати її фінансовий стан, наявні виробничі потужності, частку на ринку та потенціал її розвитку. Відповідно до проведеного аналізу, команда повинна розробити та впровадити стратегію компанії для її успішного розвитку і досягти максимальної вартості акції. Переможе та команда, вартість акцій віртуальної компанії якої буде найвищою.

Участь у проекті дає студентам можливість:

- відчути реалії конкурентної боротьби в бізнесі;

- застосувати свої знання на практиці;

- познайомитися з топ-менеджерами та власниками найбільших компаній України;

- отримати перспективну роботу;

- отримати унікальний досвід управління великою компанією.

GMC-Junior2

Промотур змагання стартує 23 вересня і пройде в 27 містах, 130 ВНЗ України. Змагання розпочнеться 1 листопада і буде складатися з 3 турів (в режимі online), Фіналу (в режимі offline), а також Національного коктейлю, на якому буде оголошена команда-переможець змагання GMC Junior 2013.

Переможець отримує головний приз – участь в першому турі дорослої Ліги змагання GMC, де будуть боротися за звання кращої управлінської команди нарівні з топ-менеджерами найбільших компаній країни. Детальніше - в календарі змагання http://gmc.in.ua/ru/calendar?event=45&year=2012&month=12&day=21

Зареєструвати команду для участі в змаганні можна на сайті www.gmc.in.ua до 27 жовтня 2013 року.

Змагання GMC Junior представлено в кожному регіоні координатором, контакти якого можна знайти на сайті http://www.gmc.in.ua/ru/contacts.

Кожен регіон представляє наставник – успішний учасник чемпіонатів GMC попередніх років, який буде консультувати команди зі свого регіону. Контакти наставників шукайте на сайті http://www.gmc.in.ua.

Регіональний етап чемпіонату проходить за підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Чемпіонат GMC Junior традиційно пройде за підтримки Міністерства освіти і науки України, а також Всеукраїнської студентської ради при МОНУ.

Партнери GMC Junior 2013: Ernst&Young, HappyFarm, Microsoft, КА "ШАГ", ВСС, КМЦТ.


Наверхнаверх