dollar
euro

Спортивних вершин досяг новосанжарський хлопчик, котрий почав займатися спортом, щоб скинути зайву вагу

11:16 09.09.2013 eye 719

У новосанжарському адмінбудинку наприкінці минулого тижня керівники району, спортивна спільнота вітали чемпіона Європи, срібного призера 13-го чемпіонату світу з пауерліфтингу Віталія Кас’яненка.

Віталій протягом тривалого часу був рекордсменом Полтавщини серед юнаків. У 18 років хлопець, став чемпіоном Європи у Празі. А в серпні  цього року здобув срібло чемпіонаті світу, який проходив у місті Кайллінг, штат Техас, США. Він став другим у світі пауерліфтером серед юнаків (за міжнародною класифікацією – серед субюніорів) у ваговій категорії до 66 кг. Запекла боротьба за золото точилася між Віталій Кас’яненко  та росіянинином Іллєю Мішиним. Наш спортсмен поступився супернику з Росії лише за власною вагою з сумою триборства 645 кг (257,5+135+252,5).

Зараз Віталій Кас’яненко навчається у Національного університету фізичної культури і спорту України і планує наступного року привезти додому золоту медаль чемпіона світу.

«Навіть і не віриться, що займатися цим спортом Віталій вирішив для того, аби просто скинути зайву вагу. Новосанжарська ДЮСШ гордиться таким випускником. А особисто для мене, за ці роки знайомства, спільних тренувань і змагань він став, як рідний син», – зізнається колишній тренер хлопця Юрій Стрюк.