dollar
euro

Ворскла і Волинь влаштували свято голів у Полтаві

10:42 25.08.2013 eye 305

Свято Дня Незалежності у Полтаві співпало з черговим матчем чемпіонату. "Ворскла" Сачка приймала непоступливу "Волинь" Кварцяного. Команди подарували глядачам виставу, достойну славного дня.

Початок для гостей видався приголомшливим. Уже на 10-й хвилині господарі вигравали ― 2:0. Спочатку відзначився Ребенок, зігравши на добивання після удару Міщенка, а згодом Кривошеєгко скористався ювелірною передачею Янузі.

Доки глядачі не вірили своїм очам і святкували такий феєричний початок, суперники швидко нагадали, що сучасна "Ворскла" не лише постійно забиває, а й з такою ж невідворотністю дозволяє собі вражаючі провали у захисті. "Волинь" швидко розіграла стандарт, пішов навіс на дальню стійку, де Шершун без боротьби відправив кулю в порожню сітку воріт. Де голкіпер Непогодов? А Непогодов все ще святкував друге взяття воріт і невиправдано пішов на перехоплення.

Команди продовжили грати без огляду на власні ворота і не особливо затримувались у центрі поля. Ворскляни раз за разом марнували шанси збільшити розрив у рахунку. А за три хвилини до кінця тайму удача посміхається футболістам у червоних футболках. Черговий прохід Міхеля завершується чіткою передачею на голову Шумахера. Тезка відомого гонщика підрізає м’яч головою так влучно, що навіть високий Непогодов не зміг врятувати ворота, а лише почув дзвін перекладини та шурхіт сітки...

На перерву "Волинь" могла йти уже з перевагою в один гол, та суддя відмінив взяття воріт Рамоном через порушення правил на захисникові з боку партнера лучанина. І уже на останніх секундах тайму Міщенко мав просто вбивчий момент, та поцілив з кількох метрів у хмари.

Хто був суворіший із своїми підопічними у перерві, сказати важко. Але на другий тайм футболісти Кварцяного вийшли із хвилинним запізненням і трохи розгубленими. "Ворскла" двічі мала виходити уперед – Дедечко зі штрафного зачепив стінку, а вже у наступному моменті Денис головою пробив над поперечкою. "Волинь" прийшла в себе і відповіла голом. Чергова подача на дальню штангу, Янузі не вслідкував за опонентом, а Ткачук нічого не зміг протиставити двом високим гравцям суперника. Скидка на протилежну стійку, Даллку не встиг за Масло, а Ян спокійно засвітив на табло трієчку для Луцька. Непогодов встиг лише постфактум влетіти у ногу словаку, завдавши йому травми. Знову відмічаємо невпевнену гру голкіпера.

Не очікували такого початку полтавці. "Скисла" командна гра господарів. Нервував у рамці Непогодов, розклеївся осмислений перехід у пас через центр поля, не знаходили вільних зон на флангах крайки. Швидше гості могли забивати четвертий, ніж "Ворскла" зрівнювати рахунок. Громов, що вийшов на заміну замість Кривошеєнка, лише в одному моменті зіграв так, як і очікувалось тренерським штабом. Націлений на ворота півзахисник мов затятий слаломіст продерся крізь захист суперника, обігрався з Янузі, але на швидкості на зміг нанести прицільний удар. Зате тут як тут був Чеснаков, який не роздумуючи вгатив снаряд у сітку – 3:3! Забити ще раз ворсклянам банально не вистачило часу...