dollar
euro

Ворскла показує результат, але не гру

14:00 19.08.2013 eye 240

Полтавська команда з великими труднощами здолала в Луганську місцеву Зорю ― 2:1, яка закінчувала матч у дев'ятьох.

Вже до 15-й хвилини команди обмінялися голами. Рахунок відкрили гості. Олег Міщенко класно виконав стандарт, перекинувши стінку і відправивши м'яч із 18-ти метрів у ближню дев'ятку. Відповідь Зорі не забарилася. Хомченовський пройшов по флангу, втікши від Сапая і прострілив до штрафного майданчика. Там м'яч прийняв Болі, на замаху прибрав Ткачука та Пердуту і наступним дотиком вразив нижній лівий кут воріт ― 1:1.

А далі господарі залишилися вдесятьох. Вернидуб заблокував прохід Міщенка, отримавши друге попередження і відповідно червону картку. У кінцівці першого тайму також стався один з ключових епізодів. Болі вискочив на побачення з Непогодовим, прокинув вліво, після чого голкіпер рукою зачепив форварда за ногу. Але падати нападник не став, продовживши рух, у результаті момент був упущений, а Болі впав на газон вже за лінією поля і на другий тайм через травму не вийшов. А рефері поєдинку одинадцятиметровий призначати не став, мабуть, вирішивши не переривати атаку.

Після перерви ворсклянам вдалося дуже швидко вийти вперед. Другий гол гостей став результатом індивідуальної майстерності Міщенка. 99-й номер Ворскли почав атаку в центрі поля, потім обігрався з Кривошеєнком, змістився на правий фланг і звідти потужно вистрілив у верхній кут, закинувши м'яч за комір Сантіні ― 1:2.

А на 53-й хвилині пряму червону картку за фол останньої надії на Ребенку отримав Шуніч. У Зорі на полі стало на два менше футболіста. Шансів відігратися у Зорі майже не лишилося.

Тим не менше, навіть удев'ятьох луганчани не опустили руки, дійсно показавши характер. Футболісти Ворскли, у свою чергу, дозволили собі розслабитися і могли за це поплатитися.

Але все закінчилося для Ворскли перемогою, але команда розчарувала свою грою, особливо після другого вилучення у Зорі.