dollar
euro

Лубенки скрізь серед призерів

13:41 16.11.2015 eye 274

У Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики, в якому взяли участь і лубенські юні спортсмени. Найкраще з них виступили двоє вже відомих лубенок – 15-річна Валентина Кузьома і 19-річна Валерія Зіненко.

Так, у легкоатличному кросі на на 6 км високе друге місце посіла Валерія Зіненко (тренер Олексій Гончар), поступившись долі секунди суперниці з Тернопільщини. Це дало змогу лубенці ввійти до складу легкоатлетичної збірної України, яка буквально через місяць відправиться на чемпіонат Європи. Ці престижні змагання у Франції. А юна легкоатлетка тренера-викладача Лубенської ДЮСШ Марини Якуби Валентина Кузьома за підсумками чемпіонату виборола "бронзу" на біговій дистанції 2000 м, пробігши її за 7 хв. І 07 сек. Лубенка поступилася 10 і 32 секундами, відповідно, спортсменкам з Тернопільської і Київської областей.

Автор: Юрій КЛ