logo
dollar
euro

"Свобода" оголосила список кандидатів у депутати до Полтавської обласної ради

11:18 28.09.2015 eye 1031
"Свобода" оголосила список кандидатів у депутати до Полтавської обласної ради


85 "свободівців" боротимуться за право бути обраними до Полтавської обласної ради.

Першим номером у списку націоналістів до Полтавської обласної ради став заступник голови Полтавської обласної організації ВО "Свобода", боєць "Легіону Свободи" Анатолій Ханко.
 
1.Бабак Віталій Анатолійович - округ № 34 (Пирятинський район).
 
2. Біляєв Микола Вікторович - округ № 65 (Місто Лубни).
 
3. Біляєва Тетяна Григорівна - округ № 8 (Диканський район).
 
4. Близнюк Іван Федорович - округ № 33 (Місто Пирятин).
 
5. Бублик Олександр Васильович - округ № 36 (Полтавський район).
 
6. Бугайчук Віктор Михайлович - округ № 60 (Місто Кременчук).
 
7. Бугайчук Тетяна Василівна - округ № 61 (Місто Кременчук).
 
8. Бугрій Андрій Юрійович - округ № 81 (Місто Полтава).
 
9. Власенко Анатолій Олександрович - округ № 25 (Лубенський район).
 
10. Герко Ірина Миколаївна - округ № 55 (Місто Кременчук).
 
11. Голінко Микола Іванович - округ № 21 (Місто Лохвиця).
 
12. Головко Ігор Леонідович - округ № 49 (Місто Комсомольськ).
 
13. Головченко Олег Віталійович - округ № 47 (Шишацький район).
 
14. Гориніна Надія Іванівна - округ № 24 (Лубенський район).
 
15. Гуленко Віктор Дмитрович - округ № 31 (Селище Оржиця).
 
16. Даценко Лариса Іванівна - округ № 41 (Семенівський район).
 
17. Духіна Альона Олександрівна - округ № 80 (Місто Полтава).
 
18. Івахненко Оксана Юріївна - округ № 19 (Кременчуцький район).
 
19. Івженко Олексій Олександрович - округ № 37 (Полтавський район).
 
20. Ілюха Олександр Юрійович - округ № 17 (Котелевський район).
 
21. Індиченко Валентина Дмитрівна - округ № 67 (Місто Миргород).
 
22. Капустян Ганна Тимофіївна - округ № 58 (Місто Кременчук).
 
23. Карпенко Наталія Олександрівна - округ № 11 (Місто Карлівка).
 
24. Квілінський Ян Владиславович - округ № 27 (Миргородський район).
 
25. Ковальчук Євген Олександрович - округ № 54 (Місто Кременчук).
 
26. Ковш Григорій Павлович - округ № 4 (Місто Глобине).
 
27. Контарчук Владислав Ігорович - округ № 70 (Місто Полтава).
 
28. Корнійчук Ігор Валентинович - округ № 56 (Місто Кременчук).
 
29. Костенко Юлія Миколаївна - округ № 79 (Місто Полтава).
 
30. Кравченко Сергій Олексійович - округ № 5 (Глобинський район).
 
31. Красовський Костянтин Валентинович - округ № 62 (Місто Кременчук).
 
32. Легкобит Надія Іванівна - округ № 46 (Чутівський район).
 
33. Лісовська Наталія Анатоліївна - округ № 20 (Кременчуцький район).
 
34. Луценко Сергій Васильович - округ № 18 (Кременчуцький район).
 
35. Магденко Тетяна Платонівна - округ № 44 (Хорольський район).
 
36. Мантрова-Біляєва Анна Вікторівна - округ № 32 (Оржицький район).
 
37. Матвійчук Юліан Олександрович - округ № 73 (Місто Полтава).
 
38. Микуця Тетяна Володимирівна - округ № 78 (Місто Полтава).
 
39. Мищенко Микола Іванович - округ № 3 (Гадяцький район).
 
40. Мірошніченко Костянтин Аркадійович - округ № 53 (Місто Кременчук).
 
41. Міщенко Ганна Андріївна - округ № 16 (Козельщенський район).
 
42. Ніколаєв Микола Миколайович - округ № 48 (Місто Гадяч).
 
43. Олефіренко Андрій Миколайович - округ № 82 (Місто Полтава).
 
44. Омельченко Павло Володимирович - округ № 9 (Місто Зіньків).
 
45. Онацька Валентина Олексіївна - округ № 68 (Місто Миргород).
 
46. Паршевлюк Володимир Володимирович - округ № 29 (Селище Нові Санжари).
 
47. Пастухов Олег Вікторович - округ № 14 (Кобеляцький район).
 
48. Пєшков Олександр Вікторович - округ № 71 (Місто Полтава).
 
49. Пилипенко Володимир Іванович - округ № 57 (Місто Кременчук).
 
50. Писанка Ірина Сергіївна - округ № 7 (Гребінківський район).
 
51. Портянніков Сергій Васильович - округ № 12 (Карлівський район).
 
52. Прийма Юрій Миколайович - округ № 22 (Лохвицький район).
 
53. Пробийголова Віталій Віталійович - округ № 40 (Решетилівський район).
 
54. Пряхіна Людмила Олексіївна - округ № 13 (Місто Кобеляки).
 
55. Пустовгар Сергій Володимирович - округ № 2 (Гадяцький район).
 
56. Радченко Аліна Олександрівна - округ № 59 (Місто Кременчук).
 
57. Романенко Наталія Григорівна - округ № 43 (Місто Хорол).
 
58. Рябчун Тетяна Юріївна - округ № 42 (Селище Семенівка).
 
59. Сагань Микола Григорович - округ № 45 (Чорнухинський район).
 
60. Садовий Віктор Володимирович - округ № 66 (Місто Лубни).
 
61. Синяговський Тарас Вікторович - округ № 72 (Місто Полтава).
 
62. Сирота Андрій Миколайович - округ № 51 (Місто Комсомольськ).
 
63. Скляр Ігор Дмитрович - округ № 77 (Місто Полтава).
 
64. Степанова Людмила Володимирівна - округ № 64 (Лубенський район).
 
65. Стецьків Михайло Володимирович - округ № 52 (Кременчук).
 
66. Стрижко Надія Миколаївна - округ № 39 (Селище Решетилівка).
 
67. Терновий Іван Костянтинович - округ № 15 (Кобеляцький район).
 
68. Толкачов Валерій Геннадійович - округ № 38 (Полтавський район).
 
69. Туманова Роза Юріївна - округ № 30 (Новосанжарський район).
 
70. Турбаба Олег Васильович - округ № 28 (Миргородський район).
 
71. Устименко Анатолій Васильович - округ № 10 (Зіньківський район).
 
72. Федорченко Алла Сергіївна - округ № 74 (Місто Полтава).
 
73. Филипась Андрій Васильович - округ № 1 (Великобагачанський район).
 
74. Ханко Тетяна Михайлівна - округ № 75 (Місто Полтава).
 
75. Химич Сергій Олександрович - округ № 83 (Місто Полтава).
 
76. Чабановський Роман Олександрович - округ № 84 (Місто Полтава).
 
77. Череп Андрій Григорович - округ № 6 (Глобинський район).
 
78. Човновий Віталій Сергійович - округ № 26 (Машівський район).
 
79. Шевченко Микола Миколайович - округ № 35 (Полтавський район).
 
80. Шевчук Сергій Миколайович - округ № 76 (Місто Полтава).
 
81. Шепель Олександр Федорович - округ № 50 (Місто Комсомольськ).
 
82. Щербина Ігор Володимирович - округ №69 (Місто Полтава).
 
83. Щуров Віктор Степанович - округ № 23 (Лохвицький район).
 
84. Яворська Неля Вікторівна - округ № 63 (Місто Кременчук).


Автор: Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"
Наверхнаверх