logo
dollar
euro

Стартував "Шишацький кубок-2013"

10:40 18.07.2013 eye 817
Стартував "Шишацький кубок-2013"

17 липня стартував традиційний розіграш "Шишацького Кубка" з футболу серед аматорських команд Полтавщини.

Перший тур приніс такі результати:

Група 1
 "Вікторія" Первозванівка - "Нове Життя" Андріївка - 1:6
, "Маяк" Котельва - "Ворскла Газовик" Опішня 2:0

Наступні матчі: 
21.07 18.00 "Нове Життя" Андріївка - "Маяк" Котельва, 
21.07 18.00 "Ворскла Газовик" Опішня - "Вікторія" Первозванівка, 
27.07 18.00 "Вікторія" Первозванівка - "Маяк" Котельва, 
27.07 18.00 "Нове Життя" Андріївка - "Ворскла Газовик" Опішня

Група 2
"Зоря" Гоголево - "Космос" Воскобійники - 4:0, 
ФК "Шишаки" - "Авангард" Яреськи - 2:1

Наступні матчі: 21.07 18.00 "Космос" Воскобійники - ФК "Шишаки", 
21.07 18.00 "Авангард" Яреськи - "Зоря" Гоголево, 
27.07 18.00 "Зоря" Гоголево - ФК "Шишаки", 
27.07 18.00 "Космос" Воскобійники - "Авангард" Яреськи

Група 3
"Хлібороб-ліс" - СК "Миргород" - 4:1, 
"Колос" В. Сороченці - "Нива" Баранівка - 0:2


Наступні матчі: 21.07 18.00 СК "Миргород" - "Колос" В. Сороченці, 
21.07 18.00 "Нива" Баранівка - "Хлібороб-ліс", 
27.07 18.00 "Хлібороб-ліс" - "Колос" В. Сороченці, 
27.07 18.00 СК "Миргород" - "Нива" Баранівка

Група 4
"Харчовик" Червонозаводське - "Олімпія" Савинці - 1:1, 
"Машинобудівник" Козельщина - "Нива" Попівка - 1:1

Наступні матчі:21.07 18.00 "Олімпія" Савинці - "Машинобудівник" Козельщина, 
21.07 18.00 "Нива" Попівка - "Харчовик" Червонозаводське, 
27.07 18.00 "Харчовик" Червонозаводське - "Машинобудівник" Козельщина, 
27.07 18.00 "Олімпія" Савинці - "Нива" Попівка

Група 5
Наступні матчі: 19.07 18.00 ФК "Велика Багачка" - ФК "Динамо" Решетилівка, 21.07 18.00 ФК "Рокита" с. Рокита - ФК "Комунар" Степанівка, 
24.07 18.00 ФК "Комунар" Степанівка - ФК "Велика Багачка", 
24.07 18.00 ФК "Динамо" Решетилівка - ФК "Рокита" Рокита, 
27.07 18.00 ФК "Комунар" Степанівка - ФК "Динамо" Решетилівка, 
27.07 18.00 ФК "Велика Багачка" - ФК "Рокита" Рокита

Група 6
"Краяни-Газовик" Диканька - "Псел-Райз" Гадяч - 0:1, 
ФК "Жоржівка" Жоржівка - "Старт" Стасі - 3:0

Наступні матчі:21.07 18.00 "Псел-Райз" Гадяч - ФК "Жоржівка" Жоржівка, 
21.07 18.00 ФК "Старт" Стасі - "Краяни-Газовик" Диканька, 
27.07 18.00 "Краяни-Газовик" Диканька - ФК "Жоржівка" Жоржівка, 
27.07 18.00 "Псел-Райз" Гадяч - ФК "Старт" Стасі

Група 7
"Колос" Кобеляки - "Темп" Градизьк - 0:3, 
"Колос" Пашківка - ФК "Білоцерківка" - 4:0

Наступні матчі: 21.07 18.00 "Темп" Градизьк - "Колос" Пашківка, 
21.07 18.00 ФК "Білоцерківка" - "Колос" Кобеляки, 
27.07 18.00 "Колос" Кобеляки - "Колос" Пашківка, 
27.07 18.00 "Темп" Градизьк - ФК "Білоцерківка"

Група 8
"Зеніт" Калайденці - ФК "Лубни" Лубни - 3:0
, ФК "Пирятин" Пирятин - ФК "Локомотив" Гребінка - 1:3

Наступні матчі:21.07 18.00 ФК "Лубни" Лубни - "Пирятин" Пирятин, 
21.07 18.00 ФК "Локомотив" Гребінка - "Зеніт" Каллайденці, 
27.07 18.00 "Зеніт" Каллайденці - ФК "Пирятин" Пирятин, 
27.07 18.00 ФК "Лубни" Лубни - ФК "Локомотив" Гребінка

Урочисте відкриття турніру відбудеться у Великій Багачці у п'ятнцю, 19 липня, матчем ФК "Велика Багачка" - "Динамо" Решетилівка. Початок зустрічі о 17.30. А ось фінальний матч заплановано провести 9 серпня, традиційно у Шишаках.


Наверхнаверх