euro

Ворскла з гарним настроєм повертається додому

10:50 04.07.2013 eye 584

Закінчилися збори полтавської Ворскли в Словенії

Останній контрольний матч підопічні Василя Сачка провели вчора, 3 липня. Суперником ворсклян став один із аутсайдерів румунського чемпіонату Чахлеул із містечка П'ятра-Нямц.

"Ворскла" ― "Чахлеул" ― 1:0
Курилов 13
"Ворскла": Непогодов (Казаков, 46), Даллку, Лагос, Курилов, Сапай (Пердута, 37), Ребенок (Громов, 46), Чеснаков (Скляр, 70), Дедечко, Міщенко (Кривошеєнко, 59), Маркоскі (Будник, 74), Янузі (нападник на перегляді, 46).

З перших хвилин полтавці дали зрозуміти, що мають намір із повною самовіддачею відпрацювати з першої до останньої хвилини. Активно працювали фланги, де проглядали Міщенко та Ребенок. На 6-й хвилині голкіпер "Чахлеула" ледве відвів загрозу від своїх воріт, коли в ближній кут з лівої "зарядив" Міщенко. Незабаром Янузі відверто завалили у штрафному майданчику після кутового, але рефері і не думав вказувати не "точку". Черговий кутовий у виконанні Ребенка закінчився голом-красенем, який у своєму стилі увігнав у сітку випередив всіх Курилов - 1:0.

Румуни спробували перехопити ініціативу, але всі їх старання розбивалися об добре організовану оборону "біло-зелених", якій вміло керував досвідчений Арменд Даллку. Справедливості заради треба сказати, що двічі Непогодову таки довелося вступати в гру по-серйозному.

У другому таймі головний тренер "Ворскли" трохи освіжив гру замінами. Зокрема, Пердута, Кривошеєнко і компанія продовжили розпочату партнерами по команді в першому таймі. У середині і на підступах до штрафної площі не давав спокою обороні суперника Будник, який раз у раз шукав, як вивести на ударну позицію нападника. Намагався і багато переміщався по полю і пробував бити з далекої дистанції по воротах нападник із Сербії, який хотів якомога краще зарекомендувати себе. За десять хвилин до кінця зустрічі нетактовно атакували в штрафному майданчику Громова. Артем сам заходився виконувати 11-метровий, але після його удару м'яч влучив у ліву стійку воріт.

До кінця зустрічі всі спроби змінити результат як з одного боку, так і з іншого, вже не підсумковий результат не вплинули.

Отже, полтавська команда, провівши на зборах п'ять спарингів і здобувши одну перемогу, повертається додому, де вже у Полтаві готуватиметься до першого матчу чемпіонату. 14 липня Ворскла матчем у Львові проти Карпат розпочне новий сезон.