22:38 27.06.2013 eye 214

Свій другий контрольний матч словенського збору провела полтавська "Ворскла

"

Підопічні Василя Сачка зустрічалися з п'ятою командою Словенії за підсумками минулого сезону, учасником цьогорічної Ліги Європи ― клубом "Цельє".

Гра вийшла доволі цікавою, з безліччю обопільних атак. Почали активніше словенці, але хвилини з 12-ї ініціативу повністю прибрали до рук ворскляни. І якби не величезне їх бажання так би мовити розіграти м'яч до вірного, то вже до 30-й хвилині рахунок міг би бути як мінімум 2:0. Хороші моменти мали Міщенко та Громова, виділявся Дедечко.

У другому таймі територіально Ворскла перевершувала словенців, але в одному з епізодів Цельє забила гол у ворота полтавців. До того ж дуже дивно трактував епізоди місцевий рефері, за короткий час показав Бараннику два попередження. Олег змушений був передчасно покинути поле. Двічі арбітр просто зобов'язаний був призначати 11-метровий удар у ворота словенців, коли відверто грубо грали проти Сілюка і Ребенка, але представник феміди лише розводив руками, до великого обуренню полтавської лави запасних. За вісім хвилин до фінального свистка, коли «біло-зелені» атакували вже практично всією командою, міг врятувати матч Рябушко, але його «парашут» у бік «рамки», з якої вийшов воротар, вийшов ледве неточним, - інформує прес-служба ворсклян.

Отже, Ворскла поступилася ― 0:1. Це вже друга поспіль поразка біло-зелених на тренувальних зборах у Словенії. 24 червня, Ворскла поступилася хорватській Істрі ― 2:4.

Наступний спаринг у Словенії "Ворскла" проведе 29-го червня.