dollar
euro

У Кременчуцькій виховній колонії грали у футбол

15:30 31.10.2014 eye 320

31 жовтня в Кременчуцькій виховній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області відбувся турнір з міні-футболу.

Захід організували згідно Календарного плану проведення спортивних змагань на першість органів та установ виконання покарань Полтавщини.

На футбольному майданчику зустрілися 4 команди: співробітників Кременчуцької виховної колонії, Кременчуцької виправної колонії (№69), Комсомольського виправного центру (№136)  та збірна команда Кременчуцького МВ та Глобинського МРВ КВІ.

Почалися футбольні баталії з жеребкування та привітання команд. Згідно жеребкування кожна команда грала з усіма іншими по коловій системі. У результаті футболісти Кременчуцької виховної колонії, не програвши жодного матчу та не втративши очків здобули впевнену перемогу у турнірі.

Друге місце за дуже впевненої гри здобула команда Кременчуцької виправної колонії (№69), третє ― команда Комсомольського виправного центру (№136).

Спортсмени чотирьох команд продемонстрували високу командну згуртованість і прагнення до перемоги. Переможці були нагороджені почесними грамотами та кубками.

На завершення турніру учасники подякували один одному за чесну, безкомпромісну спортивну боротьбу.

Про це інформує прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області.