dollar
euro

У Кобеляках цими вихідними змагались юні гирьовики

14:20 28.04.2014 eye 393

26-27 квітня у Кобеляках відбулися офіційний чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат, перші Всеукраїнські змагання серед школярів з гирьового спорту та  п’ятий Всеукраїнський турнір з гирьового спорту серед юнаків і дівчат пам’яті народного лікаря М.А.Касьяна.

У чемпіонаті  взяли участь команди з Полтавської, Харківської, Житомирської, Дніпропетровської, Рівненської, Сумської, Донецької областей, а також кобеляцькі спортсмени. Загальна кількість учасників - 100 чоловік. Перемогу здобула збірна Полтавської області, друге місце за збірною командою Дніпропетровської області, третє місце посіла збірна команда Рівненської області.

У Всеукраїнських змаганнях школярів перемогу здобула команда Житомирської області, друге місце посіла команда Рівненської області, третє – команда Полтавської області.

У змаганнях Всеукраїнського турніру М.А.Касьяна перемогу святкувала команда Полтавської області, другими стали представники Дніпропетровщини, третє місце посіла команда Харківської області.

Переможці чемпіонату України будуть включені до складу збірної команди України для участі в чемпіонаті Європи, що відбудеться в Естонії на початку літа.