dollar
euro

"Динамо" розгромило "Ворсклу"

17:48 22.05.2013 eye 181

Незважаючи на хорошу гру і моменти, юнаки Ворскли самі пропустили три голи в другому таймі від вихованця львівського футболу Романа Яремчука.

Початок першої половини зустрічі зовсім не вказувало на те, що грають остання і перша команди чемпіонату. Моменти створювали як кияни, так і полтавці. При цьому Максим Марусич у Ворскли двічі опинявся проти воротаря киян, але забити не зміг.

У другому таймі вже гості атакували більше і були винагородженні трьома забитими м'ячами. Спочатку атака по правому флангу закінчилася навісом і точним ударом Романа Яремчука, а через кілька хвилин він же виконав відмінний удар, увійшовши в штрафний майданчик.

Ворсклі хоч і вдалося відсунути гру від своїх воріт і знову настворювала моменти, але, як і в першому таймі, забити не вдалося.

А вже в компенсований арбітром час Яремчук (уродженець Львова, 95 року народження) оформив хет-трик, реалізувавши вихід один на один.

Ворскла поступилася Динамо - 0:3 і перед заключним поєдинком сезону залишається на останньому місці в турнірній таблиція першості дев'ятнадцятирічних.