logo
dollar
euro

У Полтаві визначили кращих водних туристів

14:24 15.04.2014 eye 673
У Полтаві визначили кращих водних туристів

У с. Нижні Млини відбувся Чемпіонат Полтавської області з водного туризму.

Змагання проводила Полтавська обласна федерація спортивного туризму за підтримки Полтавського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" На жаль, погода внесла свої корективи і на змагання прибуло значно менше команд, ніж планувалось. Але дощ та сніг не стали на заваді і змагання відбулися.

На відкритті змагань були вручені посвідчення "Кандидат в майстри спорту України" Людмилі Тіщенко та Олегу Закірову за участь в походах 5 категорії складності з водного туризму. А також привітали керівника Олега Павлюка та його команду, яка посіла 3 місце на Чемпіонаті України з водного туризму з спортивних походів 5 категорії складності.

За результатами змагань визначили переможців:

Загальнокомандний залік:
І місце команда "Сенегал-тур"
ІІ місце – команда "Рубікон-88"
ІІІ місце – команда "Крепкие орешки"

Дистанція "Слалом"
І місце команда "Сенегал-тур"
ІІ місце – команда "Рубікон-88"
ІІІ місце – команда "Крепкие орешки"

Дистанція "Слалом" командний
І місце команда "Сенегал-тур"
ІІ місце – команда "Рубікон-88"
ІІІ місце – команда "Крепкие орешки"

Дистанція "Ралі"
І місце команда "Рубікон-88"
ІІ місце – команда "Сенегал-тур"
ІІІ місце – команда "Варяги"

По класах суден в особистому заліку:

Каяк
І місце – Нечипоренко Олексій (команда "Сенегал-тур")
ІІ місце – Самсоненко Євген (особистий залік)
ІІІ місце – Шевченко Євген (команда "Крепкие орешки")

Байдарка
І місце – Тіщенко Володимир, Михалевська Тетяна (команда "Сенегал-тур")
ІІ місце – Веренич Сергій, Вірко Еля (команда "Крепкие орешки")
ІІІ місце – Яресько Максим, Турчин Віктор (команда "Варяги")

Катамаран-двійка
І місце – Тіщенко Володимир, Онищенко Олександр (особистий залік)
ІІ місце – Ширкевич Юрій, Павлюк Олег (команда "Рубікон-88")
ІІІ місце – Тюков Вячеслав, Тіщенко Володимир (особистий залік)

Катамаран-четвірки
І місце – Самсоненко Євген, Оніщенко Олександр, Ярміш Юрій, Кушнір Кирил (команда "Сенегал-тур")
ІІ місце – Тюко Вячеслав, Дерій Аліна, Дударенко Максим, Васильєв Костянтин (команда "Рубікон-88")
ІІІ місце – Скворцов Павло, Лобач Віталій, Ткаленко Ріта, Воєнний Максим (команда "Крепкие орешки")

Найближчі змагання, які проводить Полтавська обласна федерація спортивного туризму відбудуться для дітей віком до 16 років 31 травня - 1 червня та чемпіонат Полтавської області з велосипедного туризму 13-15 червня.


Наверхнаверх