dollar
euro

"Полтава" перервала безвиграшну серію

11:14 20.05.2013 eye 216

Обігравши Олександрію на своєму полі 1:0, ФК Полтава виграв вперше за шість останніх матчів.

Вже на 11-й хвилині господарі відкрили рахунок у матчі. Після навісу з правого флангу на дальній штанзі на самоті залишився Микуляк і головою відправив м'яч у сітку.

Майже відразу ж Лобойко після кутового з гострого кута головою ледь не перекинув воротаря - підстрахував захисник, який вибив його з лінії. Але в цілому гості, котрі позбулися головного тренера тиждень тому, виглядали розгублено після голу. Тому господарі могли і збільшити рахунок після небезпечного штрафного та кутового ще до 20-ї хвилини.

Але на 23-й хвилині вже Кучинський врятував свої ворота. Спочатку, правда, Шендрик пробив зльоту у поперечину, зате потім голкіпер ліквідував добивання.

До перерви у матчі трапився ще один важливий епізод: гості залишилися в меншості. Жорсткий стик в центрі поля завершився обміном люб'язностями і ударом в груди у виконанні Грицука, достроково відправився за це в роздягальню.

У другому таймі полтавці нав'язали боротьбу своїх моментів, так що ті, хоч і атакували більше, але моментів, по суті не мали. А ось господарі втікали в контратаки, які, втім, теж ефективними не були. Момент був лише на 71-й хвилині, коли Микуляк пробив здалеку, і Леванідов, який замінив у перерві Зарубіна, перевів м'яч на кутовий. У гостей же активністю відзначився правий хав Кіча, не менше чотирьох разів у другому таймі виконував подачі в штрафну. Але до кінця гри рахунок не змінився.