dollar
euro

Полтавське "Динамо" програє перший матч півфінальної серії

20:35 14.05.2013 eye 15

Гандболісти полтавського «Динамо» провели перший матч півфінальної серії у чоловічій гандбольній Суперлізі проти запорізького ЗТР. До цього матчу динамівці підійшли з серйозними фінансовими труднощами, які зумовили від’їзд з команди провідних гандболістів, а також із травмами (останнім травмувався і не зміг вийти на майданчик один з лідерів нинішнього «Динамо» Косяк).

Попри все дебют матчу більше вдався полтавцям. Їх стартовий ривок ознаменувався найбільшим відривом, який був зафіксований у першому таймі на користь однієї із команд – 8:3. Злагоджена гра у захисті дозволила динамівцям втримувати перевагу, яка на 14-й хвилині зустрічі складала 4 м’ячі (10:6). Після цього запоріжці почали потроху скорочувати відрив у рахунку, чому сприяли кілька ефектних сейвів Крючкова, який замінив Комка. Останній змушений був залишити майданчик після того, як м’яч влучив йому у голову. На 29-й хвилині гості вперше вийшли вперед – 13:14. До завершення першого тайму гравці «Динамо» встигли спочатку зрівняти рахунок (при цьому гравець ЗТР заробив вилучення), а в атаці-відповіді пропустити 15-й м’яч – 14:15.

Другий тайм також розпочався із ривка однієї з команд. На цей раз уперед на 5 м’ячів вирвалися запоріжці – 18:23. І як не намагалося «Динамо» до кінця матчу врятувати матч, але наблизитися в рахунку до суперника ближче, ніж на 3 м’ячі, їм так і не вдалося. А в кінцівці зустрічі ЗТР збільшив свою перевагу. Підсумковий рахунок – 24:30 на користь запорізької команди. Друга гра півфінальної серії пройде 19 травня у Запоріжжі.