dollar
euro

Ворскла перервала свою унікальну безпрограшну серію

11:59 11.05.2013 eye 20

Отримавши три м'ячі у свої ворота, ворскляни не змогли жодного разу забити у ворота донецького Металурга.

Незважаючи на значну відстань у турнірній таблиці між суперниками, саме гості почали зустріч активніше. Номінально основні гравці Металурга ставили в безвихідь захист Ворскли. На 18 хвилині Казаков, намагаючись перервати чергову атаку, сфолив у власному штрафному. Пенальті реалізував Леонардо. Середина тайму пройшла в обопільних атаках, а на 43 хвилині Соарес упустив отличнейший момент, вийшовши один на один, але перекинувши разом із Казаковим і ворота.

Другий тайм, завдяки трьом замінам, активніше почали господарі, провівши пару відмінних атак. Але й Металлург не відсиджувався біля воріт, організувавши вихід сам на сам, який ліквідував Казаков. Втім, епізодів для взяття воріт у Ворскли було більше, особливо відзначилися Баранник і Кунєв. Але на 74 хвилині атака лівим флангом донеччан закінчилася точним ударом Мамутова - 0:2. І хоча полтавці намагалися відквитати бодай гол, але отримали третій у свої ворота. Вже в компенсований арбітром час Нестеренко замкнув простріл з правого флангу, користуючись повним потуранням оборони.