dollar
euro

"Полтава" захворіла на "нічийний синдром"?

23:18 07.05.2013 eye 209

"Полтава" знову зіграла внічию ― вже вп'яте поспіль. Цього разу на своєму полі з Кримтеплицею - 1:1.

Після чотирьох поспіль нічиїх Полтава зобов'язана була атакувати - і вона атакувала. Але перший небезпечний епізод створили гості. На 8 хвилині обрізка полтавців у захисті призвела до небезпечного прострілу справа і удару Симончука - Кучинський ціною пошкодження ворота врятував. На 18 хвилині ледве було не скористався помилкою оборони Османов, прокинувши м'яч повз воріт - і повз воротаря теж.

Але на 22 хвилині Полтава відповіла переконливо - Нурідінов отримав м'яч у штрафному, в боротьбі із захисником пробив низом і відправив м'яч у дальній від воротаря кут воріт - 1:0.

Надалі гра рясніла боротьбою в центрі, але підібратися до воріт один одного команди не могли.

Зате в другому таймі гості втілили свою перевагу в гол на 53 хвилині. Мемешев отримав розрізну передачу і відправив м'яч повз Кучинського, який кинувся йому на перехоплення.

Могли гості і вийти вперед, але три найвигідніших стандарти на 55, 60 і 63 хвилинах не реалізували. Полтавці, втім, свій гол забили, але рефері його скасував через офсайд.

А вже з 67 хвилини Тимченко, який вийшов на заміну, упустив три вигідних моменти для взяття воріт. Спочатку він прицільно пробив, але влучив у штангу. Потім на 70 хвилині отримав відмінну передачу вже в штрафній, але пробив повз ворота. А на 73 хвилині після прострілу справа з декількох кроків примудрився потрапити у воротаря.

Вирішальний момент для Полтави міг наступити на 87 хвилині, коли Лугачов втратив м'яч, отримавши передачу з глибини і знаходячись практично на самоті проти воротаря.

Останні хвилини прийшли при безперечну перевагу полтавців, але забити вони не змогли, зігравши таким чином п'яту нічию поспіль.