dollar
euro

Дубль Ворскли б'є рекорди

20:11 25.04.2013 eye 19

Молодіжна команда полтавської Ворскли обіграла Таврію 3:0, не забивши при цьому ше два пенальті, і ще два голи скасував арбітр.

Уже на третій хвилині рахунок відкрив Баранник, скориставшись передачею з флангу. У перші півгодини ще кілька разів полтавці могли забивати, але не реалізовували найвигідніші моменти, в тому числі Баранник - вихід сам на сам. На 39 хвилині він же заробив пенальті, але з точки Будник відправив м'яч у поперечину. Добивання Євгена парирував Погорілий. Але в першому таймі восркляни все ж забили: Радченко відпасував праворуч, Будник скинув під удар Шмиголь і той відправив м'яч у сітку - 2:0.

На початку другої половини зустрічі у воротах Таврії відзначився Чичиков, але моментів менше не стало. Ще двічі полтавці забивали, але рефері відміняв голи. В кінці гри ще один пенальті не забив Дмитро Кравченко, який повернувся на поле після перелому ноги, який він отримав на Меморіалі Гранаткіна у сііні цього року виступаючи за юнацьку збірну України - сейв воротаря Троїцького. У підсумку - 3:0 і тимчасовий підйом на четверту сходинку в таблиці.

До речі, молодіжний склад Ворскли не програє вже 10 матчів поспіль. Команда Володимира Прокопиненка не програє з 17 листопада 2012 року, коли поступилися у Кривому Розі Кривбасу ― 0:2.