dollar
euro

Полтавські пенітенціарії грали у футбол

14:30 07.10.2013 eye 711

4 вересня 2013 року у спортивному комплексі УМВС України в Полтавській області відбулася фінальна зустріч чемпіонату на першість установ виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області з міні-футболу.

У заході брали участь три установи виконання покарань області (Машівська ВК №9,  Крюковська ВК №29, Кременчуцька виховна колонія) та Полтавський слідчий ізолятор.

Ігри проходили за коловою системою, тому всі команди мали змогу випробувати себе на спортивній арені та порівняти свою майстерність із вмінням супротивників. У ході змагань футболісти продемонстрували неабияку фізичну підготовку, майстерність футбольних прийомів та командний дух.

Полтавські-пенітенціарії-грали-у-футболі2
По закінченню чемпіонату було проведено нагородження переможців. Почесне перше місце посіла команда Полтавського слідчого ізолятора. Друге місце зайняла команда Кременчуцької виховної колонії. А трете місце виборола команда Машівської виправної колонії (№9). Команди-переможці отримали кубки, дипломи та заохочувальні призи.

Також, команда Полтавського слідчого ізолятора, яка виборола перемогу отримала перехідний кубок , який передається кожного року від минулорічного чемпіона до теперішнього.

Поздоровляємо всім учасників змагань. Бажаємо сил та наснаги. В подальшому вдосконалювати свої досягнення в майстерності оволодіння м’ячем та перемагати, - інформує прес-служба управління ДПтС України в Полтавській області.