euro

Полтавський трилер під рясним дощем

9:30 15.09.2013 eye 812

Ворскла знову не змогла перемогти вдома в чемпіонаті України

У рамках 9 туру української Прем'єр-ліги полтавська команда приймала дебютанта ― Севастополь. Обом командам довелося боротися не тільки одна проти одного, а і з негодою. Від початку матчу розпочався дощ, який у другому таймі перейшов у шалену зливу. На щастя новий дренаж поля стадіону Ворскла майже справився зі своїм завданням, а футболісти видали уболівальникам, яким довелося мокнути дві година на трибунах, результативний поєдинок.

Ворскла першою вийшла вперед. На 30-й хвилині Маркоскі диво-пасом відрізав усю захисну лінію гостей, Сапай зряче прострілив вздовж воріт, а нестримний Міщенко в один дотик переправив м’яч у сітку! Чеснаков мав подвоювати рахунок, але в контратаці не зміг вдало обробити м’яч при прийомі і втратив відмінний шанс щоб відзначитись.

А потімгості забили гол, як кажуть в роздягальню. Чеснаков сфолив перед штрафним майданчиком на Карнозі. Сам постраждалий потужно зарядив по воротах. Голкіпер на удар зреагувати встиг, але заблокувати простріл Ковпака вздовж лицьової не зміг ніхто. Перед самотнім Непогодовим було лише троє суперників, право зрівняти рахунок отримав Віценець – нелогічний гол.

У другому таймі двічі Міщенко не зміг переграти Литовку, Буднику не вистачило сантиметрів щоб замкнути простріл Ребенка, Маркоскі головою поцілив прямо в голкіпера.

Доки "Ворскла" поступово і впевнено підбиралась до забитого м’яча, відзначились севастопольці. Провал у захисті дозволив Ковпаку прийняти м’яч перед воротами господарів і спокійно переграти Непогодова. От такий холодний душ на додачу до погодного для Полтави.

Але команда не зупинилася. Вкотре полтавці демонструють неабиякий характер, зрівнюючи рахунок на останній хвилині. Автора можна не представляти – Громов у дотик з-за меж штрафного майданчика кладе красеня під дальню стійку – 2:2!

Отже, нічия, і в наступних турах на Ворсклу чекають матчі з вітчизняними грандами — Шахтарем та Динамо. А між цими поєдинками біло-зелені зіграють вдома ще й матч на кубок України з Волинню. Тому вересень для підопічних Сачка обіцяє бути спекотним.